O nas

Nazywam się Łukasz Łuczak i jestem właścicielem firmy INPRESTO. Od wielu lat świadczę usługi dla moich klientów i każdego roku rozwijam swoją firmę, zatrudniając coraz to większą liczbę pracowników. Na początku była logistyka, transport i spedycja, gdzie przez lata zdobywałem doświadczeniem w tej branży. Następnie stwierdziłem, że nadszedł czas spróbowania czegoś nowego i wtedy razem z Kamilem, który jest moim bliskim krewnym, postanowiliśmy zająć się takimi tematami jak: oczka wodne, baseny ogrodowe, stawy kąpielowe. W tej dziedzinie z kolei Kamil jest wieloletnim specjalistą i jednym z najlepszych fachowców, których znam na Dolnym Śląsku. Dlatego zdecydowaliśmy się połączyć siły i w ten oto sposób, moje doświadczenie w logistyce oraz Kamila w budowlance, zaowocowało udanym rozpoczęciem współpracy.

1601_w 3
IMAG0674

W pracy cenimy przede wszystkim dokładność, dzięki czemu nasze stworzone dzieła są naprawdę wyjątkowe. Każdy nowy projekt jest dla nas kolejnym wyzwaniem. Zawsze dbamy o najmniejszy szczegół, a do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy swoją wrażliwością potrafią docenić piękno, które ich otacza.

W realizacji projektów stosujemy najnowocześniejsze technologie i używamy najlepsze maszyny oraz narzędzia.

Nieprzeciętny styl i elegancja, dobrze wkomponowane w otoczenie i przyrodę, to założenie naszych projektantów: ludzi młodych, ambitnych i zdolnych z pasją tworzenia pięknych rzeczy.

POLECAMY: STAWY KĄPIELOWE – OCZKA WODNE – BASENY OGRODOWE