Serwis basenów

Posiadamy wykwalifikowany, doświadczony zespół specjalizujący się w technologii basenowej, który dzięki dużemu doświadczeniu praktycznemu, nie boi się podjąć najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych wyzwań. Działamy z pasją i zaangażowaniem! Zapewniamy profesjonalny serwis basenów!

Indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji, oferując Państwu jakościowe, nie najtańsze rozwiązania, które będą służyły bezawaryjnie przez długie lata. Wyposażamy wszystkie rodzaje basenów, a nasza oferta skierowana jest głównie dla klienta indywidualnego, jednakże pensjonaty, hotele, czy ośrodki sportowo – rekreacyjne nie są nam obce.

 

Oferowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych producentów, spełniając jednocześnie najbardziej surowe normy obowiązujące w Unii Europejskiej.

Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzony przez nas serwis basenów – gwarancyjny i pogwarancyjny – realizowany był na najwyższym poziomie, w zgodzie z wysokimi standardami. Prowadzone w ramach działań serwisowych czynności, cechuje:

  • szybkość i sprawność postępowania
  • profesjonalne podejście do realizacji
  • zadowolenie Klientów z efektów pracy

Jesteśmy z Wrocławia (woj. dolnośląskie) i to w tych okolicach najczęściej można nas spotkać. Jednakże, tak jak pisaliśmy wcześniej, nie ma dla nas rzeczy i serwisów niemożliwych, dlatego też działamy na terenie całego kraju. Chętnie przyjmujemy zlecenia spoza Dolnego Śląska i podejmujemy się nawet szczególnie skomplikowanych zadań.

Z uwagi na odmienny charakter każdej usterki, nasz serwis basenów indywidualnie wycenia koszty konieczne do przeprowadzenia naprawy awarii. Ostateczna kwota naszych prac jest uzależniona od skali problemu, a także nakładów poniesionych na materiały. Kosztorys możemy przedstawić Państwu po bliższym zapoznaniu się z dokładnymi potrzebami oraz lokalizacją prac Klienta. Chętnie przeprowadzimy także dla Państwa szczegółową wycenę przewidywanych świadczeń.odkurzacz do basenów ogrodowych

Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Zapraszamy do przesyłania zapytań na adres mailowy: stawy-kapielowe@wp.pl